FOLIE DO PAKOWANIA PRÓŻNIOWEGONASZA OFERTA NA FOLIĘ DO PAKOWANIA

Pakowanie próżniowe nie jest dziś już niczym niezwykłym – to zwyczajna konieczność. Stosowanie pakowania próżniowego wymagane jest od producentów serów, mięs, wędlin i innych produktów spożywczych. Folia do pakowania próżniowego pozwala przedłużyć świeżość produktów, tym samym redukując ilość wyrzucanej żywności, w myśl filozofii Zero Waste. Nowoczesne technologie pozwalają dziś przechowywać żywność znacznie dłużej, nie wpływając przy tym na smak i aromat produktów. Folia do pakowania to wynalazek, który nie jest już nowością, lecz bez którego nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu gałęzi przemysłu.

Folia do pakowania – rodzaje

Zajmujemy się produkcją trzech rodzajów folii do pakowania próżniowego: rolowej, Flow Vac oraz Flow Pack. Każda folia do pakowania dostępna w naszej ofercie jest produktem najwyższej jakości spełniającym restrykcyjne wymagania dotyczące pakowania produktów żywnościowych. Folia do pakowania próżniowego od PuMaFol to estetyczne, wytrzymałe i hermetyczne opakowanie do żywności.

Folia do pakowania próżniowego – dodatkowe opcje

Wybrane folie możemy wyposażyć w dodatkowe opcje: Easy-Peel oraz Anti-Fog. Popularna opcja Easy-Peel umożliwia otwieranie opakowania z żywnością bez użycia ostrych narzędzi – naroże można otworzyć jednym szybkim ruchem, a opcja ta w żaden sposób nie wpływa na szczelność opakowania. Z kolei niezawodna funkcja Anti-Fog zapobiega osadzaniu się pary wodnej pod folią, dzięki czemu pozostaje ona przejrzysta i estetyczna, a żywność niezmiennie bezpieczna i świeża.

Folie do pakowania próżniowego

Folie Rolowe

folie do maszyn rolowych Warszawa

Folie do maszyn rolowych z folii PA/PE. Cechują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, dobrą przeźroczystością. Używane do pakowania próżniowego oraz w atmosferze zmodyfikowanej. Folie mogą być wykonane w opcji otwórz/zamknij, easy peel, antifog. Możliwość wykonania nadruku międzywarstwowego. Folia do pakowania próżniowego umożliwia zachowanie świeżości pakowanych wędlin, mięs oraz serów, stanowiąc barierę przed parą wodną i zapobiegając kontaktowi z cząsteczkami powietrza. Wytrzymała folia do maszyn rolowych pozwala na szczelne i bezpieczne przechowywanie żywności nawet do 180 dni.

Folie do pakowania próżniowego

Flow VAC

Flow VAC

Folia termokurczliwa do zautomatyzowanej linii pakującej. Wyjątkowe właściwości przechowywania produktów. Dzięki zastosowanej folii produkty zyskują wydłużoną świeżość oraz czas przechowywania. Produkt głównie używany do pakowania serów i mięs. Do przemysłu mleczarskiego przewidziany kolor folii żółty lub czerwony. Istnieje możliwość wykonania nadruku nawierzchniowego. FLOW-VAC jest nowoczesną maszyną pakującą stworzoną do produkcji szczelnych opakowań do przechowywania żywności. Maszyna wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia higieniczną pracę, a dedykowana urządzeniu folia do pakowania próżniowego zapewnia hermetyczne magazynowanie oraz bezpieczny transport mięs, wędlin i serów.

Folie do pakowania próżniowego

Flow pack

folie flow pack sprzedaż

Folia do maszyn pakujących, o różnych właściwościach, np. PET/PE PA/PE, jako folie bezbarwne oraz z nadrukiem międzywarstwowym lub nawierzchniowym. Dzięki zastosowanej folii produkty zyskują wydłużoną świeżość oraz czas przechowywania. Folia Flow Pack jest głównie używana do pakowania serów i mięs oraz produktów sypkich. Flow Pack to folia o szerokim zastosowaniu, które służy również do pakowania warzyw, owoców, ciastek, kawy, zbóż i wielu innych produktów spożywczych. Dzięki jej niezwykle uniwersalnym cechom folię tę wykorzystuje się również do pakowania produktów niezwiązanych z żywnością, takich jak kosmetyki czy odzież. Folie mogą być wykonane z dodatkową opcją easy peel lub antifog, która zwiększa ich funkcjonalność oraz walory estetyczne, czyniąc folię Flow Pack jeszcze chętniej wybieraną przez klientów.