PumaFol

O firmie

Już od 1991 roku zajmujemy się produkcją opakowań z folii barierowych. W nasze wyroby zaopatrujemy przemysł mięsny i rybny, mleczarski, tekstylny, jak również zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego, a także inne branże, w których występuje zapotrzebowanie na opakowania próżniowe.

Kilkunastoletnia tradycja w produkcji opakowań oraz szeroki asortyment wyrobów naszej firmy z pewnością zaspokoi potrzeby każdego wymagającego Klienta. Nowoczesny park maszynowy i wysokie kwalifikacje załogi gwarantują wysoką jakość produktów, którą mieliśmy zaszczyt zaprezentować niejednokrotnie na Poznańskich Targach POLAGRA FOOD.

Firma nasza w 2002 roku z rąk Prezydenta Miasta Koszalina otrzymała Złoty Medal i została wyróżniona tytułem Koszaliński Produkt Roku.

Gwarantujemy naszym klientom produkty wysokiej jakości, miłą i fachową obsługę, terminowość i powtarzalność dostaw, a także satysfakcjonujące ceny.

Przekonały się o tym takie firmy jak: ADMIĘS, BARPOL, FIG-AND. Zakłady Mięsne: HERMAN, SKIBA, KORGANOWSKI, MADEJ & WRÓBEL, MAKPOL, AGROFIRMA Witkowo, jak również SUPERFISH, RYBPOL, POLFISH, LISNER; Spółdzielnie Mleczarskie: w Łasku, Brzesku, Szczurowej, Chojnicach, Mrągowie, Sierpcu, Kurowie, Wrześni oraz wielu innych producentów żywności nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, Niemczech, Litwie, Łotwie, Mołdawii, Białorusi i Ukrainie.